Krysa – charakteristika

Krysa - charakteristika čínského znamení

 

Čínsky: SHU

Roky narození: 2008, 1996, 1984, 1972, 1960, 1948, 1936, 1924, 1912, 1900

 

Charakteristika krysy:

Krysa vyniká svou inteligencí, vtipem a šarmem. Krysa je hodně bojovná a navenek se zdá, že k novým výzvám se staví s klidem a vyrovnaností, ovšem tímto se snaží pouze oklamat ostatní. Krysy jsou původci zmatku a chaosu a v jejich nitru převládá agresivita.

 

Krysa se dobře cítí ve společnosti a mnohdy ji vídáme obklopené svými známými. Vytváří kamarádské svazky s lidmi, kteří stejně jako ona, touží po úspěchu a postupu.

Krysy si libují v pomluvách a ty také pilně šíří – z tohoto důvodu mívají spíše více známých než skutečných přátel. Krysa si nechce nechat nic ujít a má strach, aby něco nepromeškala. Umí být celkem dobře přesvědčivá a působivá.

 

Krysy si mnohdy pěstují hektický životní styl a zapojují se do různých aktivit. Dokáží se dobře postarat o své finanční zázemí, mají rády jistotu a bezpečí. Krysa má vytříbený vkus a dokáže poznat kvalitu od náhražky.

 

Krysy jsou někdy obdařeny bohatou fantazií a tvůrčími schopnostmi. Pro kritiku nejdou daleko. Chtějí věci dotahovat do konce, i když třeba mezitím samy zjistí, že je věc odsouzena k zániku. Mají raději lest než práci.

 

Krysa je velikým labužníkem, ráda jí a pije, což je také její slabou stránkou Může se u ní vyskytnout problém se zažíváním a dna. Obecně se krysa dožívá vysokého věku.

 

Některé známé osobnosti narozené v čínském znamení krysy:

W. A. Mozart, W. Shakespeare, princ Charles, Louis Armstrong, Hugh Grant, Antonio Banderas,…

ZAJÍMAJÍ VÁS ZNAMENÍ?

NAKUPUJTE ZDE: KAMENY PODLE ZNAMENÍ

2

2