Léčivé kameny 1

Kameny mají silné léčivé schoposti. To jistě většina našich čtenářů ví. V tomto článku si představíme kameny, které by nikomu neměly chybět v jeho „léčebné výbavě“. Navíc si je můžete pořídit jako šperky. Ostatně tyto kameny nejsou pouze jako šperky pro ženy, ale pro každého, kdo to se svým zdravím myslí vážně.

Křišťál
Jednoznačně elementární kámen pro každého. Kříšťál chrání proti elektromagnetickému záření, které je v dnešní moderní civilizaci všudepřítomné. Již z toho důvodu je vhodné nosit křišťál jako přívěsek, náhrdelník nebo alespoň náušnice. Dalším důležitým vlivem křišťálu je pomoc při nespavosti, což je choroba způsobená většinou stresem, který je dnes také všude okolo nás. Křišťál mimo jiné podporuje činnost srdce nebo harmonizuje orgány lidského těla. Jeho vliv je opravdu významný.

Malachit
Tento nádherný zelený kámen, který se skvěle vyjímá i jako šperk, podporuje imunitní systém. Díky jeho vlivu budete lépe odolávat různým virózám a dalším onemocněním. Nezanedbatelný vliv má také na slinivku a slezinu. Zejména slinivka v dnešní době plné nezdravých potravin hodně trpí. Šperky s malachitem jsou proto dalším nezbytným šperkem s kamenem, který byste mohli nosit například ve formě přívěsku nebo prstenu.

Lapis lazuli
Tento modrý kámen se stal oblíbeným šperkem pro ženy ve formě náušnic. A nejenom pro ně! Také muži si v něm našli zalíbení. Důvod je jednoduchý. Lapis lazuli dokáže zmírňovat bolesti hlavy, kterými trpí čím dál větší množství lidí. Zlepšuje náladu tím, že rozmělňuje depresivní nálady. Zajímavé je také jeho působení proti alergickým reakcím a některým zánětům.

Kameny jako šperky jsou ideálním řešením pro každého. Můžete je nosit vždy u sebe a ještě vypadají pěkně a dodávají svému nositeli šmrnc. Při jejich výběru je nutné nakupovat v obchodu, který nabízí šperky z pravých kamenů. Takovým obchodem je internetový obchod šperky pro ženy.

2

2