Opice - charakteristika

Opice - charakteristika čínského znamení

 

Čínsky: HOU

Roky narození: 2016, 2004, 1992, 1980, 1968, 1956, 1944, 1932, 1920, 1908

 

Opice – charakteristika 

Opice je obvykle veselá, prohnaná, šibalská. Vzbuzuje dojem, že se má se všemi ráda, ale to je pouze součást její taktiky, kterou chce dosáhnout svých zištných cílů. Opice je mistrem přetvářky a rozeným bavičem. K negativním stránkám jejího charakteru patří upovídanost a sklon k pomluvám.

 

Nedá se jí upřít vynalézavost a originalita. S lehkostí získává různé výhody, které považuje jakoby za samozřejmost. Pokud z něčeho vytěží, umí lhát, být lstivá a nepoctivá. Málokdy se však na ni lze zlobit, protože dobře ví, jak si získat druhé lidi. 

 

Opice vyniká svou inteligencí a zdravým rozumem. Hodně čte, má výbornou paměť a smysl pro detail. Dokáže si zcela sama poradit i s těmi nejtěžšímu úkoly a nesnadnými životními situacemi. Je nebojácná a má ostrý jazýček.

 

Je oblíbená společnice a má velký smysl pro humor. S úspěchem se jí daří navazovat hodně známostí, ale nejedná se o nic trvalého. V lásce se jí příliš nedaří. Její láska může rychle vzplanout, ale i uhasnout, a to díky jejímu kritickému rozumu. Vyžaduje k sobě takového partnera, který ji bude povzbuzovat jít neustále dopředu.

 

Některé známé osobnosti narozené v čínském znamení Opice

Julius Caesar, David Copperfield, Leonardo da Vinci, Danny De Vito, Elizabeth Taylor, Tom Hanks, Jennifer Aniston,…

 

Kameny podle znamení i šperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

2

2