Přírodní léčba a kameny

Mnoho žen a také mužů rádo nosí nějaký šperk. Jak dosáhnout toho, aby byl šperk nejenom ozdobou, ale také užitečný pro vaše zdraví, slouží tento článek.

 

Přírodní léčba za pomoci kamenů je dobrou prevencí a může fungovat jako součást podpůrné léčby. Samozřejmě to znamená kameny nějakou smyslupnou dobu nosit u sebe. K tomu nejlépe poslouží šperky. Pří výběru šperku je nutné zakoupit šperk s pravým kamenem. Tedy by se nemělo jednat o umělou náhražku. Pravé kameny ve špercích nabízejí jen některé obchody, například internetový obchod www.sperkyprozeny.cz .

 

Srdeční problémy

Na problémy s činností srdce je ideální zelený avanturín. Působí jako prevence proti infaktrům a současně srdce posiluje a regeneruje. Jako šperk se dobře vyjímá coby přívěsek.

 

Cukrovka

S cukrovkou pomáhá kámen jménem citrín. Jeho žlutě průhledná barva je velmi příjemná. Hodí se proto zejména jako prsten nebo přívěsek.

 

Žaludeční vředy

Bylo by bláhové se domnívat, že nošení kamene jako šperku by mohlo vyléčit žaludeční vředy. Přesto pokud máte k tvorbě žaludečních vředů zvýšené dispozice, pořiďte si šperk s onyxem. Vhodná je forma náhrdelníku nebo náramku.

 

Proti bolesti

Preventivní působení proti bolesti nabízí kámen jaspis. Skvěle se na těle vyjímá zejména červený jaspis ve formě prstenu a přívěsku. Další příznivé působení jaspisu je v oblasti srdečních chorob.

 

Nervové napětí

Proti nepohodě a zvýšenému nervovému napětí pomáhá kámen nesoucí název amazonit. Jeho jemně zelenkavá barva je atraktivní ve formě prstenů a přívěsků. Pomáhá také proti přílišnému egoismu.

 

Na podporu metabolismu

Rozhozený metabolismus dokáže podpořit rodonit. Tento kámen má po opracování zajímavou strukturu. Proto i on si zaslouží svoje místo na těle jako přívěsek.

 

Pokud jste k alternativním metodám léčby za pomoci kamenů skeptičtí, nevadí. Přesto si můžete pořídit nějaký kámen jako šperk. Zejména vaši hezčí polovičku určitě potěší šperky pro ženy, které budou plnit jak funkci v oblasti zdraví, tak krásy.

2

2