Ryby - charakteristika

Ryby (19.2. - 20.3.) charakteristika znamení

 

Živel: Voda

Planeta: Jupiter, Neptun

Souvztažná barva: fialová, modrá

Povaha: ženská, flegmatická

 

Ryby – obecná charakteristika

Ryby mají jemnou a klidnou povahu. Bývají duševně založení, mají velmi dobrou intuici, dokáží pochopit druhé a snaží se ostatním pomáhat. Svůj názor před ostatními příliš nevyjadřují, raději se drží v pozadí. Tito jedinci usilují o harmonii, jsou skromní a nesobečtí.

 

Ryby a zdraví

Ryby jsou křehké bytosti a mohou podlehnout různým nemocem. Časté jsou potíže s chodidly a kyčlemi, bolesti kříže, revmatismus, otoky, chřipka a nachlazení, alergie. Tyto osoby by se měly vyvarovat stresu a depresi a také jakýmkoliv nestřídmostem.

 

Ryby a práce

Lidé ve znamení Ryb jsou pečliví, chytří a šikovní, ale chybí jim důvěra ve své schopnosti a pevná vůle, takže mohou mít problém se sebeprosazením. Tíhnou spíše ke kolektivní práci a nebudou se cítit dobře ve dravém a soutěživém prostředí.

 

Ryby a láska

Ryby jsou romantické, něžné a vášnivé. Velmi lehce navazují známosti a na ostatních si všímají spíše pozitivních stránek. V lásce se mohou dost obětovat a trpět. Těžce nesou zklamání a křivdu. Vhodnými partnery jsou Berani, Býci, Raci, Štíři, Kozorozi, Vodnáři.

 

Kameny znamení Ryb

Kameny podle znameníšperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

 

Některé známé osobnosti narození ve znamení Ryb

Lucie Vondráčková, Zlata Adamovská, Sharon Stone, Bruce Willis,…

2

2