Štír - charakteristika

Štír (24.10. - 23.11.) charakteristika znamení

 

Živel: Voda

Planeta: Pluto a Mars

Souvztažná barva: červená a černá

Povaha: ženská, flegmatická

 

Štír – obecná charakteristika

Štíři jsou velkými bojovníky, ačkoliv mohou někdy působit nenápadně a pasivně. Mají silnou vůli a hluboké city. Vyznačují se přirozeným psychologickým talentem, bystrostí, všímavostí a předvídavostí. Dovedou si počkat na správnou chvíli. Někdy je těžké odhadnout, jak zareagují.

 

Štír a zdraví

Štíři jsou značně odolní a zdravotními problémy příliš netrpí. Když už je postihnou nějaké neduhy, dokáží se vlastní vůlí rychle uzdravit. Mezi jejich slabá místa patří pohlavní orgány a vylučovací soustava. Také se jim častěji mohou přihodit úrazy.

 

Štír a práce

Pro Štíry je nejideálnější nějaká obtížnější práce, ke které je zapotřebí hodně sil, vůle a fantazie. V řešení úkolů jim nechybí trpělivost. Nejraději pracují samostatně a nemají příliš v lásce kontrolu. Štíři dokáží být úspěšní takřka v každém povolání.

 

Štír a láska

Aby byli ve vztahu šťastní, potřebují opravdu hluboké prožitky. Jsou dynamičtí, citliví a přitahují druhé lidi. Štíři jsou vášniví a sexuální stránka je pro ně velmi důležitá. Od nenávisti k lásce to mají pouze kousek a s partnerem může často docházet na krize. Ladí se Střelcem, Kozorohem, Rybami, Rakem, Pannou a Váhami.

 

Kameny znamení Štíra

Kameny podle znameníšperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

 

Některé známé osobnosti narození ve znamení Štíra

Daniel Landa, Miroslav Horníček, Demi Moore, Jodie Foster,…

2

2