Váhy - charakteristika

Váhy (24.9.-23.10.)  charakteristika znamení

 

Živel: Vzduch

Planeta: Venuše

Souvztažná barva: zelená, světle modrá, růžová

Povaha: mužská, sangvinická

 

Váhy – obecná charakteristika

Lidé ve znamení Vah mají jemnou povahu, jsou milí a sympatičtí. V životě usilují o harmonii a vyhýbají se stresu. Bývají hodně intelektuálně založení a tvořiví. Říká se, že Váhy jsou nerozhodné a raději volí kompromis. Jsou to lidé mající smysl pro spravedlnost. Ačkoliv je pro ně důležitá svoboda a nezávislost, nedokáží být sami.

 

Váhy a zdraví

Váhy celkově špatně snáší stres, disharmonii a nerovnováhu. Lidé v tomto znamení by si měli dopřávat hodně odpočinku, a to obzvláště v době nemoci. V oblasti alkoholu by měli být zdrženlivější než ostatní. Mezi jejich slabá místa patří bederní oblast a ledviny.

 

Váhy a práce

Váhy vyžadují příjemné a klidné pracovní prostředí a potřebují se cítit dobře i mezi kolegy. Tito lidé by se měli vyhýbat psychicky náročným profesím. Mají dobrý odhad svých schopností, a proto si nestanovují nereálné cíle. Občas jim však může z důvodu přílišné váhavosti uniknout některá příležitost.

 

Váhy a láska

Váhy bývají okouzlující osobnosti. Nemají problém s láskou na první pohled, ale ta zase nemusí mít dlouhé trvání. Z žen ve znamení Vah doslova vyzařuje ženskost, touží po pozornosti partnera a bývají i dobré matky. Muži bývají galantními a spolehlivými partnery, ale potřebují trochu volnosti. Váhy ladí se Střelcem, Vodnářem, Blíženci, Lvem a Pannou.

 

Kameny znamení Vah

Kameny podle znameníšperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

 

Některé známé osobnosti narozené ve znamení Vah

Václav Neckář, Jiří Mádl, Kate Winslet, Catherine Zeta-Jones,…

2

2