Vepř - charakteristika

Vepř - charakteristika čínského znamení

 

Čínsky: ZHU

Roky narození: 2019, 2007, 1995, 1983, 1971, 1959, 1947, 1935, 1923, 1911

 

Vepř – charakteristika

Vepř je charakteristický svou dobromyslností a ochotou být vždy nápomocen. Lze mu stoprocentně důvěřovat, zlomyslnost a zrada jsou mu cizí. Sám je příliš důvěřivý až naivní a nechá se snadno oklamat, čehož druzí lidí mohou zneužívat. Z tohoto důvodu by sám potřeboval jistou ochranu. Když se situace nevyvine, jak by měla, ještě se druhé snaží omlouvat. 

 

Je nenapravitelně upřímný, což mu mnohdy neprospívá. Ke lhaní se uchyluje až v nejvyšší nouzi, pro svou vlastní záchranu, když už není jiné východisko.

 

Ačkoliv působí vepř poněkud tiše, je hodně silný. S obrovskou energií se vrhá do úkolů a povinností, ať jsou jakékoliv. Nic jej neodradí od dosažení stanoveného cíle. Pracuje pilně a svědomitě a setkává se s úspěchem takřka ve všech povoláních.

 

Chová se galantně, ve společnosti bývá dobrým kamarádem. Je inteligentní, zvídavý a hodně čte. Navenek může působit velmi vzdělaně a má opravdu výbornou paměť.

Malý počet přátel kompenzuje fakt, že jsou to přátelé na celý život. V citovém životě může být milován, ale kvůli své naivitě také podváděn a klamán. 

 

Některé známé osobnosti narozené v čínském znamení Vepř

Steven Spielberg, Arnold Schwarzenegger, Woody Allen, Henry Ford, Thomas Jefferson,…

 

Kameny podle znamení i šperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

2

2