Zajíc - charakteristika

Zajíc - charakteristika čínského znamení

 

 

Čínsky: TU

Roky narození: 2011, 1999, 1987, 1975, 1963, 1951, 1939, 1927, 1915, 1903

 

Charakteristika zajíce

 

Zajíce charakterizuje spíše opatrnost, zdravý úsudek, rozumnost a zdrženlivost. Tíhne ke klidnému životu v pokoji a pohodlí. Ve společenském životě, ani v lásce, nevyhledává dobrodružství či vášeň.

 

Zajíc je jemným a laskavým tvorem. Vyniká svým půvabem a vybranými způsoby. Nesnáší spory (pokud se vyskytnou, raději ustoupí) a boj o moc. Bojí se jakýchkoliv komplikací a pokud jej někdo zradí, nemyslí na pomstu ani obviňování. Svých cílů dosahuje mírumilovně a bez zbytečné námahy.

 

Má přirozený sklon udržovat si od ostatních odstup, ve svém nitru je nesmělý, i když se navenek zdá družný. Vůči ostatním je tolerantní a vnímavý. Lidé k němu mají důvěru, protože působí uklidňujícím dojmem. Zajíc ale umí být i neupřímný, leccos předstírat a manipulovat s ostatními, aby dosáhl svého.

 

Ačkoliv se to nemusí zdát, zajíc je velmi citlivý a dá se snadno ovlivnit ostatními. Jeho rodina, domov a soukromí jsou pro něj zdrojem bezpečí a o těchto tématech se s ostatními příliš nebaví, protože je to jeho soukromá záležitost. V lásce dokáže být citlivý, něžný, romantický, věrný a stabilní.

 

Chce dosáhnout úspěchu v zaměstnání, ale pouze tehdy, povede – li to k pohodlnějšímu životu. V obchodních záležitostech má dobrou intuici a dokáže využít vhodných příležitostí.

 

 

Některé známé osobnosti narozené v čínském znamení Zajíce

Albert Einstein, Karel Gott, Whitney Houston, John Adams, Fidel Castro, Roger Moore, Helen Hunt, Drew Barrymore,…

 

Kameny podle znamení i šperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

2

2